Tuesday, May 24, 2011

صعود مقتدرانه سپاهانتیم فوتبال سپاهان اصفهان با پیروزی بر بنیادکار ازبکستان به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یافت.
درچارچوب دیدارهایِ مرحله یک هشتم نهایی نهمین دوره رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان آسیا امروز تیم فوتبال سپاهان اصفهان در ورزشگاه فولادشهر میزبان بنیادککار ازبکستان بود و موفق شد با نتیجه ۳ بر یک حریف خود را شکست دهد. سپاهانی ها در این دیداربا بازوبند مشکی به میدان رفتند که روی آن نوشته شده بود به یاد ناصر حجازی در این بازی که با قضاوت توماساکی از ژاپن برگزار شد فابیوجانوآریو در دقیقه 28 و ابراهیم توره در دقیقه 33 در نیمه اول تیم میزبان را پیش انداختند. در نیمه دوم درحالیکه با اخراج ابراهیم توره زردپوشان اصفهانی ده نفره شده بودند بنیادکار وسیله ی جورجویچ در دقیقه ۵۷ به یک گل رسید ولی هادی عقیلی در دقیقه ۶۹ از روی نقطه پنالتی برای شاگردان امیرقلعه نویی گل سوم را به ثمر رساند. با توجه به اینکه دیدارهای این مرحله بصورت تک حذفی برگزار میشود سپاهان مستقیم به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

در منطقه شرق آسیا هم نمایندگان ژاپن و کره‌جنوبی با پیروزی برابر حریفان خود به مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند. در دیداری که میان دو تیم ژاپنی برگزار شد تیم فوتبال سرزواوزاکا دربرابر همشهری خود گامبا اوزاکا با تک گل دایسوکه تاکاهاشی که در دقیقه 89 به ثمر رسید راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. در دیگر دیدار برگزار شده در شرق آسیا تیم فوتبال جونبوک موتورز کره جنوبی با نتیجه 3 بر صفر تیانجین تدای چین را شکست داد. در این بازی انینهو لی سئونگ هیون برای تیم کره ای گل زدند تا جونبوک موتورز هم به همراه سرزواوزاکای ژاپن به مرحله بعدی این رقابتها صعود کند.

No comments:

Post a Comment